Witamy na stronie GIK   Kliknij i słuchaj zaznaczonego tekstu! Witamy na stronie GIK Wsparcie: GSpeech

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki,
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej. 

naglowek sport

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Sport Aktualności

Zestawienie końcowe Ligii Sołeckiej w 2017 roku

Tabela sezon 2017

Zestawienie końcowe sezonu 2016 Turnieju Sołectw

 1. Świetlino – 138 pkt.
 2. Strzebielino Wieś – 129 pkt.
 3. Rozłazino – 119 pkt.
 4. Łęczyce – 114 pkt.
 5. Kaczkowo – 74 pkt.
 6. Strzebielino Osiedle – 70 pkt.
 7. Chmieleniec – 66 pkt.
 8. Bożepole Wielkie – 34 pkt.
 9. Brzeźno Lęborskie – 22 pkt.
 10. Nawcz – 40 pkt.
 11. Dzięcielec – 18 pkt.
 12. Bożepole Małe – 16 pkt.

Wszystkim zespołom  gratulujemy i zachęcamy do większej aktywności w sezonie 2017! Gorąco zachęcamy również te Sołectwa, które nie zostały sklasyfikowane! W przyszłym sezonie zostaną zaktualizowane regulaminy zawodów,  a także będziemy bawić się przy nowych dyscyplinach, o których dowiecie się wkrótce!

Tabela na sezon 2017r. ukaże się niebawem.

Czytaj więcej...

Klasyfikacja generalna turnieju sołectw 2016

Przedstawiamy Państwu klasyfikację generalną turnieju. Tabela będzie aktualizowana wraz z nowymi wydarzeniami.

Czytaj więcej...

Relacja z maratonu Fitness

W sobotę dnia 23.04.2016 Gminna Instytucja Kultury przy współpracy z Panią Alicją Solską przeprowadziła już V edycję Maratonu Fitness. Ponownie ćwiczyliśmy na Sali gimnastycznej w Bożympolu Wielkim. W zajęciach uczestniczyło 20 osób. Tym razem dodatkową niespodzianką, która czekała na ćwiczących były pyszne i zarazem zdrowe przekąski oraz koktajle owocowe. Każda z Pań otrzymała do swojej kolekcji  medal upamiętniający udział w Maratonie.
Już dziś zapraszamy serdecznie na kolejną edycję, która odbędzie się pewnie na jesień 2016.

Czytaj więcej...

Relacja z meczu Lotosu

LotosGminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Strzebielinie po raz drugi w tym roku zorganizowała wyjazd dzieci i młodzieży na mecz siatkówki do Ergo Areny. Rywalem zawodników LOTOSU TREFL GDAŃSK był lider Plus Ligi – Zaksa Kędzierzyn-Koźle. Mecz był bardzo zacięty. Z obu stron były spektakularne ataki, obrony – atmosfera była gorąca. Gdańska ekipa okazała się lepsza, wygrywając 3:1, tym samym awansując na fotel Vicelidera polskiej PLUS LIGI. Co ciekawe Lotos w tegorocznych rozgrywkach jest jedynym klubem, któremu udało się pokonać zespół z Kędzierzyna ( i to dwukrotnie). Na widowni zasiadło nie co ponad 5 tysięcy widzów. Po godzinie 17 wyruszyliśmy z Gdańska i około 19 byliśmy już na miejscu zbiórki. Dziękujemy za wspólne spędzenie niedzielnego popołudnia. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach.

Klasyfikacja generalna turnieju sołectw

Przedstawiamy Państwu klasyfikację generalną turnieju. Tabela będzie aktualizowana wraz z nowymi wydarzeniami.

Czytaj więcej...

Turniej w Piłkarzyki Stołowe - Relacja

W sobotę 07.11.2015 zostały rozegrane ostatnie zawody „Turnieju Sołectw”.  Do Kisewa zjechali się zawodnicy z 7 sołectw. Podobnie jak w roku ubiegłym najliczniejszą grupę stanowili najmłodsi zawodnicy (58 uczestników), w kategorii 13-16 było 12 graczy, natomiast do kategorii OPEN zgłosiło się 8 zespołów.

Czytaj więcej...

Jesienny Rajd Rowerowy

jesienny rajd rowerowy 2015

Lato na sportowo

W tym roku zajęcia sportowe odbyły się w dwóch ostatnich tygodniach wakacji. Odwiedziliśmy wszystkie świetlice wiejskie w naszej gminie (Kisewo, Nawcz, Kaczkowo, Rozłazino, Bożepole, Świetlino i Strzebielino). Frekwencja podczas spotkań była różna (największa w Kaczkowie i Świetlinie ponad 20 osób).

Czytaj więcej...

Dożynkowy Turniej Sołectw

Podczas Gminnych Dożynek, które miały miejsce ponownie w Bożympolu Wielkim odbyła się III edycja „Dożynkowego Turnieju Sołectw”. W zawodach wzięły tylko sołectwa z naszej Gminy. Zebraliśmy 5 zespołów (Świetlino, Łęczyce, Bożepole Wielkie, Kaczkowo oraz Chmieleniec).

Zawodnicy wzięli udział w 6 konkurencjach: Sztafeta z jajkiem, bieg po buty, Sztafeta z workami, Bieg z przeszkodami, rzut snopkiem oraz przeciąganie liny. Rezultaty poszczególnych konkurencji oraz klasyfikacja końcowa zamieszczone zostaną poniżej. Przypominamy, że osiągnięte miejsca z „Dożynkowego Turnieju Sołectw” zaliczane są do klasyfikacji generalnej „Turnieju Sołectw”. Wszyscy bawili się dobrze, atmosfera była przyjazna, a konkurencje toczone według zasad fair-play.

Czytaj więcej...

Wakacje z piłką

Wakacje z piłkąNa przełomie lipca i sierpnia w Gminie Łęczyce zostały przeprowadzone liczne turnieje piłki nożnej.
Projekt "WAKACJE Z PIŁKĄ W GMINIE ŁĘCZYCE 2015", realizowany przez Wejherowską Akademię Piłki Nożnej "Błękitni" Wejherowo został dofinansowany z budżetu Gminy Łęczyce.

Zmagania rozpoczęliśmy dnia 30.07.2015 na boisku w Bożympolu Wielkim. O godzinie 16 zebrały się dzieci z roczników od 2002 do 2009. Razem wystąpiło 16 zespołów, w tym gościnnie ekipy z Magic Academy London, która była na obozie piłkarskim w Gdańsku.

Czytaj więcej...

II Edycja Turnieju Sołectw w Siatkówce

W sobotę - 18.07.2015 w Świetlinie odbyła się II Edycja Turnieju Sołectw w Siatkówce pod gołym niebem, a ogólnie dodając zawody na hali w Łęczycach było to nasze III spotkanie. Tym razem pogoda była dużo lepsza choć rankiem wydawało się, że będzie deszczowa powtórka z ubiegłego roku. W turnieju oprócz „starego składu”: dwie drużyny ze Świetlina, Rozłazino, Strzebielino Wieś oraz Strzebielino Osiedle.  zadebiutowały trzy nowe teamy: Bożepole Wielkie, Łęczyce oraz Chmieleniec. Razem rywalizowało 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie , cztero-zespołowe grupy. Mieliśmy do dyspozycji dwa boiska co pozwoliło nam na sprawne przeprowadzenie zawodów. Każda drużyna rozegrała cztery spotkania. 

Czytaj więcej...

Łęczycka Liga Dzikich Drużyn

Liga dzikich druzyn Leczyce 25052015Dnia 25.05 zakończyliśmy Łęczycką Ligę Dzikich Drużyn. Była to już druga edycja tych rozgrywek. Całą imprezę koordynował Animator Orlika pracujący na co dzień w Łęczycach – Daniel Skiba. W lidze uczestniczyło około 80 zawodników z gminy Łęczyce.
Zespoły pokazały wysoką rangę piłkarską a także rozwijały się aktywnie. Pierwszy raz zaprezentowały się grupy dziewczęce, które utrzymywały wysoki poziom. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar ufundowany przez Gminną Instytucję Kultury i Bibliotekę w Strzebielinie oraz statuetki dla najlepszego strzelca oraz bramkarza w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Europejski Tydzień Sportu

W dniach 26.05-01.06.2015 Gmina Łęczyce po raz pierwszy wzięła udział w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich. Dzięki współpracy Gminnej Instytucji Kultury z Animatorami Orlików w Bożympolu i Łęczycach oraz Nauczycielami Wychowania Fizycznego mogliśmy wypełnić ten tydzień różnymi atrakcjami dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W tym czasie odbywały się u nas liczne imprezy sportowo-turystyczno-rekreacyjne, które miały za zadanie promować ruch jako czynnik wpływający na poprawę zdrowia  oraz kondycji naszego organizmu.
Do akcji włączyły się Świetlice Wiejskie  , w których odbywały się różne rozgrywki drużynowe w: siatkówce, piłce nożnej , piłkarzyki stołowe, tenisa stołowego oraz inne konkurencje sportowe. Dla młodzieży zorganizowane były podchody. Mogliśmy także brać udział w licznych rajdach rowerowych oraz spacerach Nordic Walking.

Czytaj więcej...

III Maraton Fitness

W sobotę dnia 25.04.2015 Gminna Instytucja Kultury przy współpracy z Panią Alicją Solską przeprowadziła już III edycję Maratonu Fitness.  Tym razem odwiedziliśmy salę gimnastyczną w Łęczycach. W zajęciach uczestniczyło tylko 12 Pań. Biorąc pod uwagę frekwencję, która była na ostatnim maratnie w Bożympolu, liczba nie jest duża, ale Panie, które przyszły na pewno tego nie żałują. Ćwiczyliśmy wspólnie przez trzy godziny. Każda poświęcona była innemu tematowi (Zdrowy kręgosłup, Around the core - trening mięśni środka oraz Yin Yoga. Dla wszystkich był słodki poczęstunek (batoniki, suszone owoce, wafle ryżowe). Oprócz tego każda z Pań otrzymała do swojej kolekcji kolejny medal oraz dyplom uczestnictwa w Maratonie.

Dziękujemy Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Łęczycach Annie Jakubowskiej za udostępnienie sali gimnastycznej, bez której nasze spotkanie nie doszłoby do skutku ?. Kolejny maraton szykuje się pod koniec Maja. Już teraz gorąco zapraszamy.

Fotorelacja:

II Turniej Sołecki w Siatkówce - Relacja

siatkowka 2015W sobotę - 18.04.2015 w Łęczycach odbył się „II Turniej Sołecki w Siatkówce”. Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn. Graliśmy w dwóch grupach (A – 3 zespoły, B- zespoły). Faza finałowa składała się z dwóch meczów półfinałowych oraz spotkań o miejsca V, III i I. W tym roku zadebiutowali dwa nowe zespoły z : Chmieleńca, Bożegopola Wielkiego oraz Łęczyc. Oprócz nich w turnieju wystąpiły drużyny: Strzebielino Wieś („Rychu Team”), Strzebielino Osiedle, Świetlino i Rozłazino.

Czytaj więcej...

III Turniej Sołectw w Halowej Piłce Nożnej

Dnia 14.03.2015 (sobota) już po raz trzeci spotkaliśmy się na sali gimnastycznej w Łęczycach gdzie odbyła się kolejna edycja  Turnieju Sołectw w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach udział wzięło 9 drużyn: Strzebielino, Chrzanowo, Łęczyce, Rozłazino, Bożepole Małe, Bożepole Wielkie, Świetlino oraz debiutanci z Chmieleńca oraz Kaczkowa. Niestety nie dotarła ekipa z Brzeźna Lęborskiego.

Czytaj więcej...

Relacja z wyjazdu do Ergo Areny

ergo arena 03 2015Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Strzebielinie po raz kolejny była organizatorem wyjazdu dzieci i młodzieży na mecz siatkówki do Ergo Areny. Tym razem zabraliśmy podopiecznych p. Dawida Deyny z Bożegopola Wielkiego.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe na sportowo - relacja

ferie zimowe 2015Po raz kolejny w czasie Ferii Zimowych zostały przeprowadzone w Świetlicach Wiejskich naszej Gminy zajęcia sportowe. Zmagania były przeprowadzone przez pracowników Gminnej Instytucji Kultury i Biblioteki p. Andrzeja oraz p. Adriana. W każdej miejscowości była wysoka frekwencja. Przeprowadziliśmy różnego rodzaju konkursy i zabawy sportowe m.in.: układanie klocków Jenga, rzuty do celu, zabawy przy muzyce no i oczywiście turnieje w piłkarzyki stołowe oraz tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

Relacja z II Maratonu Fitness

2 maraton fitnessW sobotę dnia 21.02.2015 Gminna Instytucja Kultury przy współpracy z Centrum Zdrowego Kręgosłupa (prowadzonego przez Panią Alicję Solską) byli organizatorami "II Maratonu Fitness". Tym razem zajęcia odbyły się na Sali gimnastycznej w Bożympolu. Frekwencja była dużo wyższa niż na inauguracyjnym Maratonie. W kulminacyjnym momencie ćwiczyło z nami blisko trzydzieści Pań.

Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz do ergo Areny

Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Strzebielinie dnia 04.02.2015 (Środa) była organizatorem wyjazdu dzieci i młodzieży (którzy regularnie odwiedzają świetlice wiejskie w naszej gminie) do Ergo Areny na mecz siatkówki pomiędzy zespołami Lotos Trefl Gdańsk, a SKRĄ Bełchatów.

Czytaj więcej...

Relacja z turnieju piłkarzyków

Za nami kolejne zawody z cyklu „turnieju sołectw”. Tym razem graliśmy w piłkarzyki stołowe. Najliczniejsza grupę stanowili najmłodsi zawodnicy (48 uczestników), w kategorii 13-16 było 26 graczy, natomiast w kategorii OPEN udało nam się stworzyć 7 zespołów po 2 osoby. Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie, były wyrównane, niekiedy o zwycięstwie decydowały szczegóły.

Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz siatkówki do Ergo Areny

ergo arena 2014W piątek dnia 10.10.2014 Gminna Instytucja Kultury zorganizowała dla Błękitnych Łęczyce rocznik 2005/2006 oraz grupy dziewcząt trenujących również w Łęczycach wyjazd na mecz siatkówki Trefl Gdańsk vs ZAKSA Kędzierzyn Koźle do Ergo Areny mieszczącej się na granicy miast Sopot/Gdańsk.

Zebraliśmy grupę liczącą 44 dzieci, którymi opiekowały się cztery osoby dorosłe. Przejazd autokarem zapewnił nam pan Turzyński. Dla niektórych osób była to pierwsza wizyta w hali, która była jednym z miejsc gdzie rozgrywały się mecze niedawno zakończonych Mistrzostw Świata w siatkówce. Sam mecz minął bardzo szybko, Trefl gładko pokonał drużynę przyjezdnych 3:0.

Czytaj więcej...

Pierwszy Gminny Turniej w Piłkarzyki Stołowe

pilkarzykiGminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Łęczycach Zaprasza mieszkańców Naszej Gminy do udziału w Pierwszym Gminnym Turnieju w Piłkarzyki Stołowe - Kisewo - 25.10.2014 roku (sobota) - od godziny 10:00

Czytaj więcej...

KLASYFIKACJA GENERALNA TURNIEJU SOŁECTW

Poniżej przedstawiamy wyniki z dotychczasowych turniejów, zachęcamy sołectwa, które jeszcze nie brały udziału w żadnym z nich, aby włączyły się do rywalizacji o główne nagrody! Wkrótce będą kolejne okazje!

Czytaj więcej...

II DOŻYNKOWY TURNIEJ SOŁECTW

Turniej Dozynkowy po 2014Podczas Gminnych Dożynek, które miały miejsce w Bożympolu Wielkim odbył się „II Dożynkowy Turniej Sołectw”. Tym razem udział w zawodach wzięły tylko sołectwa z naszej Gminy. Zebraliśmy 5 zespołów (Świetlino, Bożepole Małe, Bożepole Wielkie, Kaczkowo oraz Chmieleniec.

Czytaj więcej...

WAKACJE NA SPORTOWO W KISEWIE

mini 2014 wakacje na sportowo Kisewo 5W tym tygodniu akcja „wakacje na sportowo” odwiedziła Świetlice w Kisewie. W pierwszym dniu liczba osób na zajęciach była nieco niższa, ponieważ część osób pojechało na wycieczkę do skansenu w Sopocie. To jednak nie przeszkodziło nam w rozegraniu konkursów i konkurencji sportowych.

Czytaj więcej...

WAKACJE NA SPORTOWO W NAWCZU

2014 Nawcz wakacje na sportowo15 miniNa drodze „Wakacji na sportowo” pojawił się kolejny przystanek. Tym razem zagościliśmy w Świetlicy w Nawczu. Pogoda nie była zbyt sprzyjająca do rozgrywania konkurencji na świeżym powietrzu, ale udało nam się przeprowadzić kilka konkursów.

Czytaj więcej...

WAKACJE NA SPORTOWO W BOŻYMPOLU

BP wakacje 2014 miniKolejne spotkanie wakacyjne na sportowo za nami. Tym razem gościliśmy w Świetlicy w Bożympolu. Pierwszy dzień spędziliśmy nie co inaczej niż we wcześniejszych miejscowościach. Mianowicie zorganizowaliśmy dla dzieci podchody.

Czytaj więcej...

WAKACJE NA SPORTOWO W ROZŁAZINIE

Rozlazino Wakacje na sportowo 2014 12 miniZa nami kolejny przystanek „Wakacji na sportowo”. Tym razem gościliśmy w Świetlicy w Rozłazinie. Podczas trwania zajęć dopisywała nam słoneczna i upalna aura. Pomimo tego dzieci i młodzież, która przyszła na zajęcia pokazała, że ma chęci do zabawy.

Czytaj więcej...

LIGA DZIKICH DRUŻYN

Liga dzikich druzyn 2014Dobiegła końca „Łęczycka Liga dzikich drużyn Chłopców rocz. 1998-2000”.  Rozgrywki ligowe rozpoczęły się 30 maja i trwały do 1 sierpnia. Mecze rozgrywane były na Orliku w Łęczycach. Opiekunem i organizatorem ligi był tamtejszy Animator- p. Daniel Skiba.  Drużyny grały systemem każdy z każdym i rewanże. W zawodach wzięło udział 5 zespołów.

Czytaj więcej...

KLASYFIKACJA GENERALNA TURNIEJU SOŁECTW

Poniżej przedstawiamy wyniki z dotychczasowych turniejów, zachęcamy sołectwa, które jeszcze nie brały udziału w żadnym z nich, aby włączyły się do rywalizacji o główne nagrody! Wkrótce będą kolejne okazje!

Czytaj więcej...

I TURNIEJ SOŁECTW W SIATKÓWCE

2014 I Turniej Sołectw w Siatkówce-02 mini„I Turniej Sołecki w Siatkówce” za nami. W sobotę - 12.07.2014 w Świetlinie odbyły się kolejne zawody z cyklu Turnieju Sołectw. Tym razem sołectwa rywalizowały między sobą w piłce siatkowej. Na zawodach pomimo deszczowej pogody stawiło się 5 zespołów. Dwie drużyny ze Świetlina, Rozłazino, Strzebielino Wieś oraz Strzebielino Osiedle.

Czytaj więcej...

WAKACJE NA SPORTOWO

2014 wakacje na sportowo-30 mini„Wakacje na Sportowo”- pod takim hasłem zostały przeprowadzone w Świetlicach Wiejskich naszej Gminy zajęcia sportowo – rekreacyjne oraz gry i zabawy ruchowe.

Czytaj więcej...

TURNIEJ FIRM

2014 turniej firm-24 MINIW sobotnie popołudnie 5 lipca 2014 r. na stadionie piłkarskim w Bożympolu Wielkim miała miejsce  druga edycja  Turnieju Piłki Nożnej Firm Gminy Łęczyce. Zawody odbyły się dzięki współpracy Gminnej Instytucji Kultury w Łęczycach z Wejherowską Akademią Piłki Nożnej „Błękitni Wejherowo” oraz „KS Sokół Bożepole Wielkie”.

Czytaj więcej...

BŁĘKITNY MUNDIAL - RELACJA

2014 Blekitne Mistrzostwa miniDnia 14.06.2014 (sobota) na Orliku w Łęczycach odbył się turniej z cyklu „Błękitny Mundial”. W zawodach udział wzięło blisko czterdziestu dzieci. Uczestnicy zostali podzieleni na 4 drużyny : Hiszpania, Brazylia, Francja i Argentyna. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę wybranego w losowaniu kraju, dodatkowo dla wszystkich były medale, słodkości, dyplomy.

Czytaj więcej...

PÓŁMARATON ROLKARSKI - RELACJA

2014 Polmaraton Rolkarski 24. mini„W zdrowym ciele, zdrowy duch, my stawiamy dziś na ruch!”

Takie hasło przyświecało Organizatorom majowego zgromadzenia pod hasłem „Żyj zdrowo i aktywnie”. W programie zgromadzenia znalazł się między innymi happening  z transparentami. Młodzież i dzieci wykrzykiwały rymowane, zabawne teksty dotyczące zdrowego trybu życia i korzyści z uprawiania sportu. 

Czytaj więcej...

RAJD WOLNOŚCI -RELACJA

2014 Rajd wolnosci 07 miniW dniu 31.05.2014 (sobota) w Strzebielinie z okazji obchodów 25lecia wolnych wyborów odbył się „Rajd Wolności”. W programie imprezy był m.in. turniej piłki nożnej dla dzieci z klas IV-VI, turniej „dzikich drużyn”, rajd rowery oraz spacer nordic walking.

Punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczęły się rozgrywki turniejowe. W zawodach „dzikich drużyn” wystąpiły 4 zespoły (1 z Łęczyc, pozostałe ze Strzebielina). Graliśmy systemem każdy z każdym, mecz trwał 20 min.

Czytaj więcej...

Pomorski Koszykarski Orlik

Orlik 2014W dniu 09.05.2014 odbył się w Bożympolu Wielkim turniej promujący koszykówkę „Pomorski Koszykarski Orlik 2014”. W zawodach udział wzięło 15 zespołów z Gimnazjum z Bożegopola i Strzebielina oraz 8 drużyn z Szkół Podstawowych również z tych samych miejscowości.

Czytaj więcej...

TURNIEJ KOSZYKÓWKI

Orlik 2014W dniu 09.05.2014 (piątek) na orliku w Bożympolu Wielkim zostanie rozegrany turniej szkół podstawowych i gimnazjalnych w koszykówce. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:30. W rozgrywkach wezmą udział dzieci z Rozłazina, Bożegopola i Strzebielina, a także młodzież z Bożegopola oraz Strzebielina.

Czytaj więcej...

KLASYFIKACJA GENERALNA TURNIEJU SOŁECTW

Poniżej przedstawiamy wyniki z dotychczasowych turniejów, zachęcamy sołectwa, które jeszcze nie brały udziału w żadnym z nich, aby włączyły się do rywalizacji o główne nagrody! Wkrótce będą kolejne okazje!

Czytaj więcej...

XII WIOSENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Turniej Tenisa Stolowego 2014 41 miniDnia 12.04.2014 (sobota) już po raz XII odbył się na sali gimnastycznej w Strzebielinie „Wiosenny Turniej w Tenisie Stołowym”. Jednak tym razem po raz pierwszy wyniki zostały zaliczone do klasyfikacji generalnej „Turnieju Sołectw”.

Czytaj więcej...

II TURNIEJ SOŁECTW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Turniej 1 miniDnia 15.03.2014 (sobota) na sali gimnastycznej w Łęczycach odbył się II Turniej Sołectw w Halowej Piłce Nożnej, który był jedną z rund eliminacyjnych całego „Pucharu Sołectw”. W zawodach udział wzięło 8 drużyn: Strzebielino, Wysokie, Łęczyce, Brzeźno Lęborskie, Rozłazino, Bożepole Małe, Bożepole Wielkie, Świetlino.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY DO SIŁOWNI "NIKOLA"

Chcielibyśmy zaproponować Państwu zajęcia dla Pań oraz dzieci, które odbywają się w siłowni NIKOLA w Strzebielinie. 

Czytaj więcej...

I MARATON FITNESS ZA NAMI!

IMG 4516 miniMiesiąc marzec zaczęliśmy na sportowo. W sobotę 01.03.2014 na sali gimnastycznej w Strzebielinie odbył się I Maraton Fitness.

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA PIŁKI SIATKOWEJ

 Klub Sportowy Strzebielino zaprasza wszystkich chłopców z klas IV-VI oraz gimnazjum na zajęcia piłki siatkowej. Celem zajęć jest rozpowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży, aktywnego spędzania przez nich wolnego czasu. 

Czytaj więcej...

Kliknij i słuchaj zaznaczonego tekstu! Wsparcie: GSpeech