Witamy na stronie GIK   Kliknij i słuchaj zaznaczonego tekstu! Witamy na stronie GIK Wsparcie: GSpeech

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki,
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej. 

naglowek galeria

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Aktualności 2017

Bieg i marsz Patriotów z kijkami

No i udało się! Mimo niesprzyjającej pogody, mimo kałuż, błota, zrobiliśmy to! I Bieg Patriotów gminy Łęczyce zakończony sukcesem! Na trasie ponad 100 uczestników! A to dopiero pierwsza edycja tego Biegu.. Jesteśmy szczęśliwi, że gościło u nas  tylu Patriotów. Przygotowania do biegu zaczęliśmy wcześnie rano, trzeba było przygotować trasę  tak aby dało się ominąć największe kałuże , które były głębokie i szerokie na cały pas jezdni!  Punktualnie o godz. 10:00 zawodnicy zaczęli się  zgłaszać do biegu. Odbiór pakietów startowych, ciepła herbatka, coś słodkiego i oczekiwanie  na start.

Czytaj więcej...

Wieczór Halloween

Ach, cóż to był za "upiorniasty" wieczór! 6 listopada odwiedziły nas wiedźmy, mumie, czarodzieje, diabełki i inne stworki. Okazało się jednak, że tylko groźnie wyglądały, a tak naprawdę to najsłodsi na świecie kompani do gier i zabaw. 3 godziny zleciały bardzo szybko i z wielkim smutkiem się żegnaliśmy wieczorową porą. Do zobaczenia na kolejnych zwariowanych spotkaniach.  

Czytaj więcej...

Piłkarzyki stołowe

W sobotę 14 października 2017r w Świetlicy Wiejskiej w Kisewie odbył się  Turniej Piłkarzyków Stołowych zaliczany do Ligi Sołeckiej 2017. Uczestnicy  przypisani byli do 3 kat. wiekowych:

  • do 12 lat,
  • 13 -16 lat,
  • kat. OPEN (zaliczana do Ligi Sołeckiej)

Czytaj więcej...

I Rajd Samorządowców Powiatu Wejherowskiego

22 września 2017 roku odbył się I Rajd Samorządowców Powiatu Wejherowskiego. Impreza o charakterze rekreacyjnym. Najważniejszym jej założeniem była fantastyczna, wspólna zabawa.

Czytaj więcej...

Kliknij i słuchaj zaznaczonego tekstu! Wsparcie: GSpeech