Witamy na stronie GIK   Kliknij i słuchaj zaznaczonego tekstu! Witamy na stronie GIK Wsparcie: GSpeech

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki,
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej. 

naglowek galeria

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Aktualności 2017

III Jarmark Bożonarodzeniowy „Idą Święta…”

To jedna z naszych ulubionych imprez. Pomimo zimna, zgrabiałych rąk i zmęczenia uwielbiamy ten jarmark. Może to magia wyczuwanych w powietrzu świąt? Może światełka strojące park w Bożympolu? Może to zapach pierników i kakao? Może to, że wszyscy jesteśmy przebrani za Elfy i Mikołaje? Nie wiem, ale kiedy widzimy uśmiechnięte buziaki dzieci i ten blask niedowierzania w oczach na widok Mikołaja, który pojawia się na scenie…wiemy, że warto, że trzeba, że tworzymy niezapomniane wspomnienia. Co roku staramy się przygotowywać w programie coś nowego. W tym roku poza słomianą kawiarenką o nasze brzuszki zadbało Stowarzyszenie Kobiet z Bożegopola Wielkiego i Panie z KGW z Rozłazina. Zapach przepysznych pierogów i krokietów roznosił się między drewnianymi stoiskami .

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS

Zawiało nam, zaszumiało, zapachniało magią i znowu się zleciały…te duże pierzaste, gliniane troszkę cięższe, malutkie szybkie jak koliberki i te wylegujące się na kartkach…
Raz w roku przed świętami zlatują się do nas Anioły i zaraz robi się magicznie.

Czytaj więcej...

Bieg i marsz Patriotów z kijkami

No i udało się! Mimo niesprzyjającej pogody, mimo kałuż, błota, zrobiliśmy to! I Bieg Patriotów gminy Łęczyce zakończony sukcesem! Na trasie ponad 100 uczestników! A to dopiero pierwsza edycja tego Biegu.. Jesteśmy szczęśliwi, że gościło u nas  tylu Patriotów. Przygotowania do biegu zaczęliśmy wcześnie rano, trzeba było przygotować trasę  tak aby dało się ominąć największe kałuże , które były głębokie i szerokie na cały pas jezdni!  Punktualnie o godz. 10:00 zawodnicy zaczęli się  zgłaszać do biegu. Odbiór pakietów startowych, ciepła herbatka, coś słodkiego i oczekiwanie  na start.

Czytaj więcej...

Wieczór Halloween

Ach, cóż to był za "upiorniasty" wieczór! 6 listopada odwiedziły nas wiedźmy, mumie, czarodzieje, diabełki i inne stworki. Okazało się jednak, że tylko groźnie wyglądały, a tak naprawdę to najsłodsi na świecie kompani do gier i zabaw. 3 godziny zleciały bardzo szybko i z wielkim smutkiem się żegnaliśmy wieczorową porą. Do zobaczenia na kolejnych zwariowanych spotkaniach.  

Czytaj więcej...

Kliknij i słuchaj zaznaczonego tekstu! Wsparcie: GSpeech